خرید شماره اسکایپ

شماره تماس اسکایپ یک گزینه ی عالی برای استفاده همه افراد است. این خطوط خیلی راحت و بی دردسر قابل خریداری هستند و مزایای زیادی برای مالک شماره دارد. برای خرید شماره اسکایپ نیاز به مدارک هویتی خاصی نیست ولی در عین حال مشخصات دارند خط برای همیشه ثبت میشود و او مالک شماره خود است. شرکت اسکایپ در حال حاضر در 24 کشور دنیا شماره تماس بین المللی خود را ارایه می دهد. این شماره تماس ها از لحاظ تعرفه و قیمت تماس بین الملل کاملا مقرون به صرفه هستند. نکته مهم این است که دارند شماره اسکایپ در تمامی کشورهای دنیا میتواند از خط خود استفاده کند و هیچ محدودیتی برای او وجود ندارد. به راحتی میتواند به هر شماره ای هم در داخل کشور و هم در خارج کشور تلفن کند یا دیگران از هر کشوری یا داخل کشور به او تلفن کنند.

شماره اسکایپ چیست

شماره تماس اسکایپ یک شماره تلفن اختصاصی است که به افراد فروخته می شود. این شماره تلفن ها دارای کد کشور و شهر هستند و از این بابت هیچ تفاوتی با شماره های موبایل و تلفن ندارند و افراد به راحتی به شما زنگ می زنند و شما تماس مخاطب را یه راحتی جواب می دهید. جهت دریافت تماس تلفنی نیازی به برنامه اسکایپ ندارید و از این رو با یک گوشی موبایل ساده مانند 1100 میتوانید تماس های خود را جواب بدهید. در این حالت خط شما باید شارژ اسکایپ داشته باشد. در عین حال در صورت استفاده از اینترنت و برنامه اسکایپ می توانید تماس خود را بدون استفاده از شارژ جواب دهید. در حال حاضر شرکت اسکایپ شماره تماس 24 کشور را ارایه می دهد که پیشنهاد سایت شتابی ارتباط خرید شماره اسکایپ آمریکا و بعد آن شماره اسکایپ انگلیس و سپس استرالیا و اروپاست.

شماره رایگان اسکایپ

متقاضیان شماره اسکایپ دقت کنند که فروشنده اصلی و شرکت سرویس دهنده ی این خطوط صرفا خود شرکت اسکایپ است که زیر مجموعه غول نرم افزاری دنیا یعنی ماکروسافت است. قیمت این خطوط در سایت رسمی اسکایپ درج شده است. قیمت این شماره ها در بعضی موارد و با توجه به سیاست های شرکت ماکروسافت کم یا زیاد می شود و یا با تخفیف چند درصدی به مشتری عرضه می شود. ولی هیچ وقت این شماره ها مجانی نبوده و نشده است. از این رو در عمل چیزی به نام شماره رایگان اسکایپ وجود خارجی ندارد. با ورود به سایت اسکایپ که در لینک زیر قرار داده شده است می توانید به راحتی قیمت درج شده خطوط اسکایپ را مشاهده کنید. آنچه نوعا تحت عنوان شماره رایگان اسکایپ داده می شود اکانت اسکایپ است و نه شماره اسکایپ. ساخت اکانت اسکایپ نیز رایگان است آنچنان که ساخت اکانت ایمیل یاهو - جیمیل - تلگرام - وایبر یا واتساپ رایگان و کاملا مجانی می باشد.

خرید شماره اسکایپ , شماره تماس اسکایپ , خرید شماره از اسکایپ , خرید شماره skype

نحوه خرید شماره اسکایپ

نحوه و روش خرید شماره اسکایپ بسیار آسان است. در ابتدا تصمیم بگیرید از کدام کشور شماره اسکایپ بخرید. سپس کشور - استان یا ایالت و شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس از بین شماره های موجود یکی را به میل خود انتخاب کنید و در مرحله آخر قیمت شماره اسکایپ را پرداخت کنید. نگران پرداخت نباشید سایت شتابی ارتباط سایبر در عرض کمتر از یکساعت تومان شما را به دلار قابل پرداخت در اسکایپ تبدیل می کند تا شما خرید کنید. اگر خودتان قصد انجام خرید را دارید ولی نیاز به راهنمایی دارید این امر برای شما انجام می شود. لطفا از طریق تلگرام یا وایبر ارتباط برقرار کنید یا مستقیم به شماره پشتیبانی تماس بگیرید. اگر خودتان قصد انجام کارها را ندارید کافیست کشور و شهر را مشخص کنید تا شماره تلفن اسکایپ مورد نظر به سرعت برایتان خریداری گردد و تحویل شما شود.این کار بدون پرداخت هیچ کارمزد اضافه ای است.

  • چگونه هزینه اسکایپ را پرداخت کنم

  • مشتریان گرامی در ایران می توانند معادل مبلغ دلار به تومان را به صورت کارت به کارت پرداخت کنند. مشتریان مقیم در ترکیه نیز میتوانند مبلغ را از طریق زراعت بانکاسی ترکیه پرداخت یا کارت به کارت کنند. سایر مشتریان و افرادی که امکان پرداخت به دو روش قبل را ندارند می توانند از طریق وب مانی - WebMoney - یا اسکریل - Skrill - هزینه اسکایپ را پرداخت کنند.

  • چگونه به سایت اعتماد کنم

  • به صورت کلی می توان گفت که تمام خرید های اینترنتی در فضای مجازی با ریسک همراه است. مشتریان جهت اعتماد قبل از خرید و به حداقل رساندن این ریسک خرید می توانند 2 دلار کردیت اسکایپ دریافت کنند تا هم عملا نحوه دریافت دلار اسکایپ را مشهاده کنند و هم هویت و مشخصات مدیر سایت و صاحب حساب برایشان مشخص شود. ضمنا می توانند با برقراری تماس تلفنی با شماره آمریکا ادمین سایت کیفیت - کارکرد و صحت ارایه شماره های اسکایپ را مشاهده و بررسی نمایند.

اینستاگرام

صفحه اینستاگرام سایت را دنبال مشاهده کنید

تلگرام

بازدید کننده گرامی: لطفا هر سوالی دارید بپرسید