اسکایپ - SKYPE


اسکایپ باسابقه ترین ارایه دهنده خدمات ارتباطات صوتی و تصویری در جهان است. این اپلیکیشن در سال 2003 شروع به کار کرد. زمانی که گوشی موبایل مانند nokia 3650 - nokia 1100 یا nokia 6600 در بازار پادشاه گوشی های موبایل بودند و خبری از اسمارت فون با صفحه لمسی و هزاران برنامه ارتباطی نبود, اسکایپ شروع به کار کرد و همه افراد را در نقاط مختلف دنیا به مهم وصل می کرد.

این برنامه به دلیل برقراری ارتباط امن اینترنتی و با کیفیت خیلی زود پیشرفت کرد تا جایی که 2 سال بعد شرکت بزرگ EBAY امتیاز آن را خرید و مدتی بعد و در سال 2011 شرکت Microfoft - غول بزرگ نرم افزاری جهان - آن را به مبلغ سرسام آور 8.5 میلیارد دلار آمریکا خرید و مالک آن شد.

تا به امروز شرکت ماکروسافت در حال توسعه و به روز رسانی اسکایپ است و همچنان این اپلیکیشن مهمترین برنامه برای ایجاد ارتباطات صوتی تصویری امن و با کیفیت - ویدیو کنفرانس های چند نفره - پیام رسانی دو نفره - ارسال فایل و ... می باشد. یکی از سرویس های شرکت اسکایپ ارایه خط تلفن بین الملل در 23 کشور مختلف دنیاست.

شماره تلفن بین الملل اسکایپ


شماره تلفن اسکایپ تا حد زیادی به مانند یک خط تلفن است و دارای یک شماره اختصاصی می باشد. مثل شماره تلفن های شهر تهران با کد 021 یا شهر مشهد با پیش شماره 0511 این شماره تلفن ها نیز دارای کد شهر و کشور هستند و از این بابت هیچ تفاوتی با شماره تلفن منزل یا شرکت شما ندارند و افراد مختلف می توانند به راحتی به شما تلفن کنند و گوشی شما زنگ خواهد خورد.

اما 2 تفاوت هم وجود دارد. اول اینکه این شماره ها با بستر اینترنت کار میکنند و خبری از سیم تلفن نیست. دوم شماره تلفن اسکایپ قابلیت ارسال پیامک دارد از این رو به شماره موبایل نیز شباهت دارد اما امکان دریافت پیامک را ندارد. نکات قابل توجه اینکه جهت دریافت تماس, شما نیاز به اتصال به اینترنت دارید ولی مخاطب شما نیازی به اینترنت ندارد و میتواند از کیوسک تلفن عمومی یا تلفن ثابت یا همراهش به شما زنگ بزند. البته شما هم بدون اتصال به اینترنت می توانید تماس تلفنی دریافت کنید ولی خط شما به مانند خطوط موبایل اعتباری مقداری شارژ داشته باشد. از این رو با یک گوشی موبایل قدیمی و خیلی ساده مانند 1100 یا تلفن رومیزی میتوانید تماس های خود را جواب بدهید.

شماره تلفن خارج از کشور


در حال حاضر (سال 2019) امکان خرید شماره تلفن خارج از کشور از 23 کشور دنیا برای همه امکان پذیر است. خط تلفن خارج از کشور برای معدودی از کشور ها با اوراق اقامت موقت یا دایم ارایه میشود و برای اکثر کشورهای اروپایی و سایر بدون نیاز به هیچ اوراقی ارایه می گردد مانند شماره تلفن آمریکا, شماره تلفن انگلیس یا استرالیا, شماره تلفن برای کشور دانمارک و .... بدلیل تغییر در قوانین واگذاری خط تلفن این کشورها و جهت اطلاع دقیق از این موضوع لطفا از طریق یکی از راه های ارتباطی تماس حاصل کنید.

لیست 23 کشوری که می توانید شماره تلفن آنها را خریداری کنید عبارت است از: خط تلفن آمریکا, خط تلفن انگلیس, خط تلفن استرالیا, خط تلفن هونگ کونگ, خط تلفن مکزیک, خط تلفن شیلی, خط تلفن دانمارک, خط تلفن فنلاد, خط تلفن سوید, خط تلفن کشور رمانی, خط تلفن لهستان, خط تلفن مجارستان, خط تلفن ایرلند, خط تلفن  نیوزلند, خط تلفن استونی, و کشورهای برزیل ژاپن فرانسه آفریقای جنوبی مالت و ...

خرید شماره اسکایپ


چگونه یک شماره تلفن اسکایپ بخریم؟ قیمت شماره تلفن های اسکایپ برای کشورهای مختلف حدود 55 دلار آمریکاست. این مبلغ برای یکسال است و بعد از یکسال باید مجدد پول پرداخت کنید. به طور معمول برای سال دوم شامل تخفیف حدود 50 درصد می شود یعنی چیزی کمتر از 30 دلار باید پرداخت کنید و برای سال های بعد نیز تخفیف بیشتر. 

همه افرادی که کارت بانکی بین المللی مانند ویزاکارت یا مسترکارت دارند و به نحوه خرید و پرداخت های اینترنتی آگاهند می توانند از طریق وبسایت رسمی اسکایپ یا سایت ماکروسافت آمریکا اقدام به خرید شماره اسکایپ مورد نظرشان کنند. خیلی راحت یک اکانت اسکایپ بسازند. وارد اکانت خود بشوند و اقدام به خرید شماره تلفن کنند.

سایر اشخاص با پرداخت 7 دلار بیشتر می توانند شماره مورد نظر خود را از شتابی ارتباط سایبر دریافت کنند. خط شما در اسرع وقت و به نام خودتان خریداری و تحویل شما خواهد شد.

سایر شخاص مانند افرادی که کار با اینترنت را می دانند ولی کارت بانکی ویزا و مسترکارت ندارند در ابتدا یک حساب کاربری در اسکایپ بسازید. سپس تصمیم بگیرید از کدام کشور و شهر یا ایالت شماره می خواهید. آن را انتخاب کنید. از بین شماره های موجود یکی را به میل خود انتخاب کنید و در مرحله آخر قیمت شماره اسکایپ را پرداخت کنید. طبق توضیحات با پرداخت 7 دلار اضافه تر وجه لازم برای خرید شماره تلفن اسکایپ به حساب کاربری اسکایپ شما منتقل خواهد شد.

و در آخر برای دوستانی که نه کارت پرداخت خارج از کشور دارند و نه در کار با اینترنت مهارت کافی دارند خرید شماره بین الملل اسکایپ توسط این سایت برایشان انجام میشود. صرفا کشور یا شهر را اطلاع بدهید. همه کارها برای شما انجام داده خواهد شد. تنها کاری که باید انجام بشود نصب برنامه اسکایپ روی گوشی موبایل تبلت یا کامپیوتر شماست. یک یوزر نیم و پسورد به شما داده خواهد شد که وارد برنامه اسکایپ میکنید و تمام. هیچ کار دیگری لازم نیست.

ویژگی های خطوط اسکایپ


سرویس های ارایه شده توسط اسکایپ دارای ویژگی های مختص به خود هستند. این موارد شامل جنبه های هزینه, امکانات و امنیت است. 
مهمترین مورد برای داشتن یک شماره تماس خارج از کشور هزینه های آن است. شماره تلفنی با هزینه های خرید و نگهداری بالا ماهیانه پول زیادی از جیب صاحب آن می سوزاند.

شماره های اسکایپ از جنبه هزینه نسبت به سیمکارت بین الملل یا سایر موارد مشابه ارزانتر است. هیچ گونه هزینه رومینگ ندارد. مالیات ماهانه سالانه و مواردی نظیر آن ندارد. ارسال پیامک به خطوط موبایل ارزانتر از سایر شرکت هاست. به دلیل استفاده از بستر اینترنت دریافت تماس تحت اینترنت رایگان است. هزینه و تعرفه های بین الملل ایجاد تماس آن کمتر از اکثر پرودایدرها می باشد. امکانات تعرفه ای خاص دارد. برای مثال اگر شما در ایران باشید و یک خط تلفن با کد لس آنجلس بخرید و با آن از ایران به شهر لس انجلس زنگ بزنید هزینه تلفن درون شهری حساب میشود. 

از جنبه امکانات دارای گزینه های تکنیکی سودمندی مانند امکان کال فروارد همزمان به 5 شماره تلفن یا موبایل مختلف و دریافت تماس توسط پرووایدر محلی را دارد. تماس هایی با کیفیت صدای خوب و بدون تاخیر ارایه می دهد.

و از بابت امنیت دارای یکی از پیچیده ترین سیستم های رمزگذاری داده در جهان است. مکالمات تلفنی اسکایپ طبق اسناد مالک آن یعنی شرکت ماکروسافت, به هیچ عنوان قابل شنود و ردگیری نیست.

شماره رایگان اسکایپ


متقاضیان شماره اسکایپ دقت کنند که فروشنده اصلی و شرکت سرویس دهنده ی این خطوط صرفا خود شرکت ماکروسافت است. قیمت این خطوط در سایت رسمی اسکایپ درج شده است. قیمت این شماره ها در بعضی موارد و با توجه به سیاست های شرکت ماکروسافت کم یا زیاد می شود و یا با تخفیف چند درصدی به مشتری عرضه می شود. 

ولی هیچ وقت این شماره ها مجانی نبوده و نشده است. از این رو در عمل چیزی به نام شماره رایگان اسکایپ وجود خارجی ندارد. با ورود به سایت اسکایپ که در لینک زیر قرار داده شده است می توانید به راحتی قیمت درج شده خطوط اسکایپ را مشاهده کنید. آنچه نوعا تحت عنوان شماره رایگان اسکایپ داده می شود اکانت اسکایپ است و نه شماره اسکایپ. ساخت اکانت اسکایپ نیز رایگان است آنچنان که ساخت اکانت واتساپ -  تلگرام - وایبر یا ایمیل یاهو و جیمیل کاملا مجانیست.

چگونه هزینه را پرداخت کنم


مشتریان گرامی در ایران می توانند معادل مبلغ (به نرخ روز دلار و عین قیمت فروش در صرافی ها) را به تومان و به شماره حساب بانک ملت ایران واریز بفرمایند یا کارت به کارت انجام بدهند. سپس رسید را ارسال کنند تا خدمت مورد تقاضا برایشان انجام بشود.

مشتریان مقیم در ترکیه یا خارج از ترکیه نیز می توانند معادل مبلغ به نرخ روز لیر و عین قیمت فروش در وبسایت زراعت بانکاسی را به شماره حساب ترکیه پرداخت حضوری, حواله یا کارت به کارت کنند.

سایر مشتریان و افرادی که امکان پرداخت به دو روش قبل را ندارند می توانند از طریق وب مانی WebMoney - یا اسکریل Skrill - هزینه اسکایپ را به من پرداخت کنند. نکته اینکه حساب وبمانی یا اسکریل حتما باید از نوع حساب تایید شده باشد.

پشتیبانی سایت


بازدید کننده گرامی: جهت دریافت هر نوع اطلاعات بیشتر یا طرح سوال یا پیگیری لطفا از از طریق یکی از راه های ارتباطی تماس حاصل کنید. بیشتر مواقع در تلگرام آنلاین هستم. اگر تلگرام ندارید یا استفده نمی کنید لطفا به شماره تلفن یا همراه تماس بگیرید. شماره تلفن بین الملل است و از ایران هزینه خیلی کمتری نسبت به شماره موبایل ترکیه دارد. با تشکر
شماره تلفن: 0013312481256 | شماره موبایل: 00905318147743