حواله پول به ترکیه


خیلی مهم: لطفا قبل از چیزی روال کاری را به دقت بخوانید تا مشکلی پیش نیاید.

روال کاری و مرامنامه
•لطفا بدون هماهنگی هیچ پولی به حساب ما واریز نکنید.
•در این وبسایت واریز پول به انواع روشهای مبتنی بر کارت بانکی پذیرفته نمیشود. مانند کارت به کارت - واریز اینترنتی کارت به کارت - واریز از کارت متصل به همراه بانک و غیره. دلیل این امر موارد زیاد سو استفاده از کارتهای بانکی یا سایر روشهای کلاهبرداری از کارتهای بانکی است.
•قبل از هر واریز مجددی لطفا شماره حساب یا شماره شبا ما را دوباره درخواست کنید.

مراحل انتقال پول


انقال پول از ایران به ترکیه در 3 مرحله انجام خواهد شد.

1-واریز پول در ایران: متقاضی محترم 2 روش برای پرداخت پول دارد.
 
•اول: روش امن و سنتی پرداخت واریز نقدی. بدین صورت که متقاضی محترم با مراجعه به یکی از شعب پر تعداد بانک ملی ایران مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب ما نزد بانک ملی واریز می کند و فیش بانکی مهردار و ماشین شده را به عنوان رسید و مدرک واریز نزد خود نگه می دارد.
 
•دوم: روش واریز اینترنتی انتقال از حساب به حساب (حواله پایا). بدین صورت که متقاضی محترم تا قبل از ساعت 3:30 ظهر با استفاده از اینترنت بانک مبلغ مورد نظر خود را از طریق حواله ی بانکی به شناسه شبای ما واریز میکند. 

2- ارسال رسید واریزی: بعد از واریز, رسید بانکی + کارت ملی شخص واریز کننده وجه + یک تکه ورق کاغذ که حاوی توضیحات گیرنده پول در کشور ترکیه است را در یک تصویر واضح و شفاف عکس بگیرید و از طریق واتساپ ارسال کنید.

3-حواله لیر به شخص گیرنده: در نهایت تایید پرداخت مشتری گرامی توسط اینترنت بانک انجام خواهد شد و مطابق روال کاری معادل مبلغ واریز شده, حواله لیر به گیرنده تحویل داده خواهد شد.

سایر نکات و جزییات


کارمزد حواله داخلی ترکیه:
لطفا دقت بفرمایید این کارمزدها از مبلغی که قرار است به گیرنده پول در ترکیه پرداخت بشود کسر خواهد شد. پس اگر قصد دارید مبلغی دقیق و رند به دست گیرنده برسد هنگام واریز پول در ایران کارمزد حواله را نیز محاسبه بفرمایید.

+کارمزد حواله به بانکهای ایش بانک ترکیه و زراعت بانک ترکیه 3 لیر است.
+کارمزد حواله به سایر بانکهای ترکیه 8 لیر است.
+کارمزد حواله به دفاتر پیشخوان پست ترکیه برای افرادی که هیچ حساب بانکی در کشور ترکیه ندارند 40 لیر است.

مدت زمان حواله: از زمان ارسال عکس فیش واریزی روی واتساپ بین 2 ساعت تا 24 ساعت کاری میباشد. مواردی مانند روزهای تعطیل - روش پرداخت پول و زمان واریز پول در ایران و نوع حواله درخواستی در کشور ترکیه موجب این بازه زمانی میشود.

محدودیت ها:
حداکثر مبلغ واریزی در یک روز برای هر شخص نهایت 50 میلیون تومان است. مبالغ بیشتر فردای آن روز واریز بشود.

روزهای شنبه و یکشنبه روزهای تعطیل در کشور ترکیه است. پس حواله ها با تاخیر بیشتر یا دوشنبه انجام میشود.

**اگر ارسال پول به ترکیه برای شما خیلی عجله ای است لطفا ما را انتخاب نکنید! چون روال کاری ما چندان سریع نیست ولی امن است**

اعتماد سازی


1- سابقه و اعتبار وبسایت: وبسایت "شتابی ارتباط" بیشتر از 6 سال است که فعالیت دارد و به دلیل نظم و روال کاری مشخص مشکلی برای مشتریان گرامی ما پیش نیامده است و نخواهد آمد.

2- احراز هویت: مشخصات صاحب این وبسایت با دارنده حساب در کشور ترکیه عینا یکی است. در ضمن مشخصات حساب ایران نزد بانک ملی نیز عینا همان نام خانوادگی صاحب وبسایت و دارنده حساب در کشور ترکیه است.
• مشاهده ایرنیک - مرکز ثبت دامنه کشوری ایران
•  مشاده هویت whois وبسایت

3- مشاهده چهره: در صورت نیار میتوانید تماس تصویری با واتساپ برقرار کنید. (قبل از تماس تصویری لطفا هماهنگ کنید)

4- واریز پول در چند نوبت: در صورت صلاح دید و جهت کم کردن رسیک تبادل پول میتوانید مبلغ مورد نظرتان را در دو نوبت یا بیشتر انجام بدهید.

ارسال درخواست حواله لیر


پس از خواندن موارد کلی و جزی بالا اگر روال کاری مورد تایید شماست جهت دریافت قیمت حواله لیر به ترکیه و انجام کارها از طریق یکی از پیام رسان های واتساپ یا تلگرام ارتباط برقرار کنید تا شماره حساب به شما داده بشود. حتما دقت فرمایید فقط یک پیام رسان را انتخاب و با همان ارتباط برقرار کنید. به این صورت که در واتساپ پیام بفرستید ولی بعدا رسید را در تلگرام ارسال کنید یا بلعکس مورد قبول نیست.
ضمنا می توانید جهت مشاهده قیمت لیر ترکیه به دلار از قسمت فوتر پایین سایت بخش لینکهای مفید وارد سایت زراعت بانک ترکیه یا ایش بانک ترکیه بشوید و نرخ تبادل لیر را مشاهده کنید.
هر شخصی در ترکیه حساب بانکی داشته باشد میتواند توسط بانکداری اینترنتی به راحتی لیر را به دلار و سایر ارزها تبدیل کند. در اصل همه بانکها به مانند صرافی آنلاین در ترکیه هستند.

شماره واتساپ: 0013312481256
شماره تلگرام: 00905318147743
شماره تماس تلفنی: 00905318147743 - 0013312481256
سپاس